بسم الله قاصم الجبارین؛ بیانیه اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت در محکومیت ترور ناجوانمردانه «شهید محسن فخری زاده»

به گزارش اتقان؛ اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت در محکومیت ترور ناجوانمردانه «شهید محسن فخری زاده» بیانیه ای به شرح ذیل منتشر کرده است.

بسم الله قاصم الجبارین؛
بیانیه اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت در محکومیت ترور «شهید محسن فخری زاده»

بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه ، فمنهم من قصه نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

بار دیگر سران اردوگاه استکبار و نظام سلطه با اقدامی بزدلانه جنایتی برگرفته از خباثت و خوی وحشی گری اندوه دیگری بر قلب امت شهید پرور و مقاوم نهادند.
ترور شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع همچون دیگر جنایات شبکه‌ی تروریسم بین الملل دولتی، با طراحی یا همراهی سرویسهای سیا و موساد ، نشان از به بن بست رسیدن استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمّم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی است.
نیک میدانیم رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش با همت و عزم جوانان مؤمن و غیور ادامه خواهد داشت و این رفتارهای شنیع و قساوت‌آمیز خللی در این جنبش برخاسته از عزم ملی ایجاد نخواهد کردو مصداق آیه شریفه «واعدوا لهم مااستطهم من قوه»، این قبیل اقدام کوردلانه، قدرت ایران اسلامی را برای دفاع از آرمان های خود مقاومت تر، قوی تر و مستحکم تر خواهد کرد.

اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت شهادت این شهید والامقام را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) ،خانواده مکرم ایشان و جامعه فرهیختگان علمی تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و شکیبایی و برای شهید عزیزمان علو درجات اخروی از خداوند متعال مسألت داریم و به موازات محکومیت این اقدام دشمنان خبیث، آمادگی خود را برای هرگونه جانفشانی و شرکت در انتقام سخت از دشمن زبون اعلام می داریم.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها