حفظ آیت‌الکرسی ویژه گروه سنی زیر ۸ سال

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

نکات مهم:

* این مسابقه ویژه گروه سنی زیر ۸ سال می‌باشد و در صورت شرکت افراد بالای ۸ سال، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

* نونهالان عزیز ما دوست داریم شما آیت‌الکرسی (آیه ۲۵
۵
سوره مبارکه بقره) را حفظ کنید و از بزرگترای خودتون بخواهید همانطور که از حفظ می‌خوانید، از شما فیلم بگیرند و در این صفحه برای ما ارسال کنید.

* نونهالان عزیز حجم فیلم ضبط شده نباید بیشتر از ۳۰ مگابایت شود.

* نونهالان عزیز ما برای کسانی که آیت‌الکرسی را حفظ کنند، به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء می کنیم.

* نونهالان عزیز تا پایان 19 دی ماه 1399 می‌توانید فیلم خود را برای ما ارسال کنید.

آثار فوق‌العاده آیت‌الکرسی بعد از هر نماز

پيامبر فرمودند:
هر كس آيه الكرسي را بعد از نماز بخواند هفت آسمان شكافته گردد و به هم نيايد تا خداوند متعال به سوي خواننده آيت الكرسي نظر رحمت افكند و فرشته اي را بر انگيزد كه از آن زمان تا فرداي آن كارهاي خوبش را بنويسد و كارهاي بدش را محو كند.

رسول اكرم (صلی الله علیه و آله) فرمود:
يا علي بر تو باد به خواندن آيه الكرسي بعد از هر نماز واجب. زيرا به غير از پيغمبر و صديق و شهيد كسي به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمي كند و هر كس بعد از هر نماز آيه الكرسي را بخواند به جز خداوند متعال كسي او را قبض روح نمي كند و مانند كسي باشد كه همراه پيامبران خدا جهاد كرده تا شهيد شده است.

در روايتي از امام باقر علیه السلام آمده است:
"هر كس آيه الكرسي را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بيچارگي در امان شود و رزق او وسعت يابد و خداوند به او از فضل خودش مال زيادي بخشد."

رسول اكرم فرمودند :
هر كس آيه الكرسي را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق مي گردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگه دارد. جهت نور چشم بعد از هر نماز دست بر چشم بگذارد و آيه الكرسي بخواند و بگويد :" اعيذ نور بصري بنور الله الذي لا يطفي"